5G ryšys. Kas tai ir kuo ši technologija skiriasi nuo savo pirmtakų?

5G ryšys. Kas tai ir kuo ši technologija skiriasi nuo savo pirmtakų?

Jei telekomunikacijų pramonės 5G ryšys ir planai bus įgyvendinti – nė vienas žmogus, gyvūnas, paukštis, vabzdys ar augalas žemėje negalės išvengti radijo dažnių spinduliuotės kuri yra nuo 10 – 100 k. didesnė nei šiandien. Šis 5G ryšys kelia grėsmę sukelti rimtus, negrįžtamus padarinius žmonėms ir nepataisomą žalą visoms Žemės ekosistemoms. Skaityti plačiau: tarptautinė apeliacija.

5G ryšys

Nepaisant plataus masto neigimo yra įrodyta, kad radijo dažnių spinduliuotė jau esamuose 2G, 3G ir 4G tinkluose ir taip jau yra kenksminga gyvybei. Sukaupti ligonių ir negaluojančių žmonių klinikiniai duomenys, eksperimentiniai DNR, ląstelių ir organų sistemų pažeidimų įvairiuose augaluose ir gyvūnuose įrodymai ir epidemiologiniai įrodymai, kad pagrindinės šiuolaikinės civilizacijos ligos – vėžys, širdies ligos ir diabetas – yra didžiąja dalimi sukeltos elektromagnetinės taršos, sudaro literatūros pagrindą, apimantį daugiau nei 10 000 recenzuojamų tyrimų.

Tobulėjant technologinėms galimybėms vis daugiau pasaulio šalių skuba ruošti dokumentus technologijų diegimui, siekiant ekonominio konkuravimo ir lyderiavimo konkrečioje tech. srityje įskaitant ir 5G ryšį.

5G ryšys

Skubiai įgyvendindamos 5G tech. ir skatindamos neribotą kosminės erdvės naudojimą, Europos Sąjunga, Jungtinės Valstijos ir nacionalinės vyriausybės visame pasaulyje imasi veiksmų, kad užtikrintų nekliudomą reguliavimo aplinką. Jie uždraudžia vietos valdžios institucijoms įgyvendinti aplinkosaugos įstatymus, siekiant greitai ir ekonomiškai efektyviai diegti, pašalina „nereikalingą naštą, pvz., vietos planavimo procedūras ir elektromagnetinio lauko taršos įvairius apribojimus ir metodus, reikalingus jiems apibendrinti“.

Ar 5G ryšys kenkia organizmui?

Dar prieš siūlant 5G, dešimtys tarptautinių mokslininkų peticijų ir apeliacinių skundų, įskaitant Freiburger apeliaciją, kurią pasirašė daugiau nei 3000 gydytojų, paragino sustabdyti bevielės technologijos plėtrą ir moratoriumą naujoms bazinėms stotims. 2015 m. 215 mokslininkai iš 41 šalių pranešė apie savo perspėjimą Jungtinėms Tautoms (JT) ir Pasaulinei Sveikatos Organizacijai (PSO). Jie pareiškė, kad „daugelis naujausių mokslinių tyrimų pranešimų parodė, kad EMF (elektromagnetiniai laukai) daro poveikį gyviems organizmams gerokai žemiau daugelio nustatytų tarptautinių ir nacionalinių normų “. Daugiau nei 10 000 recenzuojamų mokslinių tyrimų rodo, kad RD radiacija daro žalą žmonių sveikatai.

5G ryšys

PSO Tarptautinė vėžio tyrimų agentūra (IARC) 2011 m. padarė išvadą, kad 30 kHz – 300 GHz radijo dažnių spinduliuotė gali būti kancerogeninė žmonėms (2B grupė). Tačiau naujausi įrodymai, įskaitant naujausius mobiliojo telefono naudojimo ir smegenų tyrimus nurodo, kad radijo dažnių spinduliuotė yra kancerogeninė žmonėms ir dabar ji turėtų būti klasifikuojama kaip „1 grupės kancerogenas“ kartu su tabako dūmais ir asbestu.

5G ryšys

Taip pat užfiksuoti neigiami mikrobiologiniai efektai.

Šiemet kai kurie Europos miestai – įskaitant Briuselį ir Šveicarijos Vo kantoną – laikinai sustabdė 5G ryšių infrastruktūros diegimą dėl nežinomo poveikio gyventojų sveikatai, kurį šios technologijos keliamas spinduliavimas gali sukelti.

5G ryšys Lietuvoje turi būti pradėtas diegti 2021 metais ir plėtojamas visoje valstybės teritorijoje pradedant didžiausiais miestais ir strateginiais valstybės objektais iki 2025 metų.

2 komentarai apie “5G ryšys. Kas tai ir kuo ši technologija skiriasi nuo savo pirmtakų?

  1. I have read so many articles or reviews on the topic of the blogger lovers except this article is
    really a pleasant article, keep it up.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Labas, rašome straipsnius aktualiomis temomis, taip pat kuriame informatyvias pamokas kurios TAU gali praversti. PRENUMERUOK pasinaudok NEMOKAMU pasiūlymu dabar! Noriu sužinoti daugiau.

Jūs sėkmingai užsiprenumeravotę naujienlaiškį

Iškilo problema, prašome pabandyti dar kartą

Straipsniai.net naudos šioje formoje pateiktą elektroninį paštą, kad galėtų susisiekti ir pateikti naujienlaiškius aktualia informacija.