Elektronikos taisykla Vilniuje – EFIX.LT

Elektronikos taisykla Vilniuje – EFIX.LT

Nauja elektronikos taisykla – EFIX – Vilniuje, Musninkų g. 1. Išmaniųjų telefonų, televizorių ir laikrodžių, stacionarių, nešiojamų ir planšetinių kompiuterių remontas, žaidimų konsolių taisymas.

Esame subūrę profesionalių ir kvalifikuotų meistrų, informacinių technologijų ir kompiuterių specialistų komandą, kuri atlieka daugiau, nei paprasčiausius telefonų ir kompiuterių taisymo darbus. Mūsų elektronikos taisykla Vilniuje gali pasiūlyti nemažą spektrą paslaugų:


elektronikos taisykla

Išmaniųjų įrenginių remontas

 • Programinių įrangų perrašymas
 • Ekranų (LCD) bei liečiamojo paviršiaus (Touch) taisymas / keitimas
 • Baterijų, kamerų, krovimo lizdų keitimas
 • Skysčių ir jų padarytos žalos šalinimas Motininių plokščių remontas, integrinių grandynų, sutrumpintų komponentų, SIM lizdų keitimas
 • Kiti būtinieji mobiliojo telefono taisymo darbai (atliekami įvertinus telefono gedimus)

elektronikos taisykla

Kompiuterių remontas

 1. Kompiuterio diagnostikos (gedimų nustatymo) paslaugas
 2. Kompiuterių (stacionarių ir nešiojamų) profilaktinės priežiūros paslaugas
 3. Duomenų perkėlimo paslaugas
 4. Duomenų atkūrimo ir išsaugojimo paslaugas
 5. Operacinės sistemos diegimo (su duomenų saugojimu / be duomenų saugojimo) paslaugas
 6. Kietojo disko klonavimo paslaugas
 7. Tvarkyklių diegimo paslaugas
 8. Kenkėjiškų programų (virusų) šalinimo paslaugas
 9. Kitus remonto darbus (kompiuterių valymas, vyrių remontas, krovimo lizdo keitimas, pagrindinės plokštės remontas ir t. t.)

Kaip tai veikia?

išmaniųjų įrenginių remontas

Įrenginių priėmimas: priėmimo metu į gedimų registravimo sistemą įrašomi kliento nurodyti įrenginio gedimai-as, tuomet atspausdinamas prekių priėmimo kvitas. Kvite nurodomos sąlygos, jog elektronikos taisykla neatsako už mechaniškai pažeistas dalis ir jų būklę po ardymo, taip pat už taisomo įrenginio asmeninius duomenis, nustatymus, programėles, sim ir atminties korteles. Klietas įsipareigoja apmokėtis išlaidas susijusias su gedimo nustatymu ir prekės diagnostika kurios mokestis 7 eur. Taip pat klientas informuojamas, jog neatsiemus prekės ilgiau kaip 6 mėn. nuo perspėjimo apie prekės sutaisymą prekė bus utilizuojama. Sutikus su visomis išvardintomis sąlygomis pasirašoma priekių priemimo kvite, klientas gauna kopija be savo parašo.


Prekių atsiemimas.

kompiuterių remontas

Atsiemant įrenginį klientas privalo pateikti prekių priemimo kvitą kuriame nurodyta įrenginio techninė charakteristika (modelis, serijinis numeris, ir t.t.). Praradus kvitą klientas turėtų informuoti elektronikos taisyklą kurioje buvo paliktas įrenginys, kitais atvėjais įrenginys gali būti gražintas kitam asmeniui, nes asmens tapatybė nėra tikrinama, o už kvito saugumą ir panaudojimą atsako pats klientas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Labas, rašome straipsnius aktualiomis temomis, taip pat kuriame informatyvias pamokas kurios TAU gali praversti. PRENUMERUOK pasinaudok NEMOKAMU pasiūlymu dabar! Noriu sužinoti daugiau.

Jūs sėkmingai užsiprenumeravotę naujienlaiškį

Iškilo problema, prašome pabandyti dar kartą

Straipsniai.net naudos šioje formoje pateiktą elektroninį paštą, kad galėtų susisiekti ir pateikti naujienlaiškius aktualia informacija.