Keratinas: dažniausiai užduodami klausimai

Keratinas: dažniausiai užduodami klausimai

Trokštate ilgų plaukų? Nuolatos kerpate plaukus dėl skilinėjančių plaukų galiukų? Sprendimas – keratino tiesinimas! Plaukai auga greičiau, sumažėja galiukų skilinėjimas, lūžinėjimas, keratinas giliai maitina ir drėkina plaukus.


keratinas
keratininis plaukų atstatymas ir tiesinimas
 1. Kas yra keratinas ir iš ko jis sudarytas?

Tai netirpus fibrilinis, daug cisteino turintis baltymas, aptinkamas gyvūnų odos viršutiniame sluoksnyje – epidermyje. Jis suteikia odai tvirtumo ir beveik visiškai nepraleidžia vandens. Ypač daug jo naguose, plaukuose, raguose ir pan.

 1. Kokių rezultatų galima tikėtis po atkuriamosios plaukų glotninimo procedūros? Kokia jos poveikio trukmė?

Sušvelnina šiaušimąsi ir sukimąsi bei minkština plaukus. Poveikis išlieka iki trijų mėnesių, priklauso nuo kasdienės priežiūros.

 1. Kokios yra trys sudėtinės atkuriamosios plaukų glotninimo sistemos dalys?
 • Prieš procedūrą naudojamas paruošiamasis šampūnas, kuris švelniai išplauna susikaupusias apnašas ir paruošia procedūrai.
 • Keratinas plaukų tiesinimui, pasižymintis pažangia glikolio technologija, prasiskverbia pro epiderminį ir suminkština garbanas, apsaugo nuo šiaušimosi ir pagerina palankumą.
 • Plaukų balzamas plaukus prisotina keratinu, todėl iki šilkinio glotnumo atsigauna ir atjaunėja kiekviena sruoga.
 1. Kiek laiko reiktų skirti šiai procedūrai?

Rekomenduojame paskirti iki 3 val, tačiau trukmę reikia nustatyti individualiai.

 1. Kaip greitai po procedūros klientas gali išsiplauti plaukus?

Atlikus plaukų tiesinimą, galvą plauti rekomenduojama po 3 dienų. Pirmosiomis dienomis plaukus saugokite nuo bet kokios drėgmės,  o jeigu plaukai netyčia sušlaptų, kuo skubiau juos išdžiovinkite plaukų džiovintuvu ir ištiesinkite plaukų tiesinimo žnyplėmis. Be to, kelias dienas po procedūros plaukų negalima rišti į uodegą, sukti ar kitaip formuoti, naudoti plaukų papuošalų, segtukų, gumyčių, lankelių, nes gali likti jų žymės.

 1. Ar atkuriamoji plaukų glotninimo sistema skleidžia kokį nors kvapą?

Kai kurie klientai keletą dienų po procedūros gali justi silpną kvapą, kuomet plaukai sušlampa. Paprastai kvapas išnyksta po kelių plovimų šampūnu, o kai kurie klientai gali išvis nieko neužuosti.

 1. Ar procedūrą galima atlikti nėščioms ar kūdikį maitinančioms moterims?

Kaip ir visais cheminių priemonių taikymo atvejais, nėščioms ir kūdikį maitinančioms mamytėms pirmiausia reikia pasitarti su gydytoju.

 1. Kas kiek laiko galima kartoti šią procedūrą?

Procedūra rekomenduojama kartoti nedažniau nei 3 mėn. Šią procedūrą galima atlikti po cheminio sušukavimo ir bet kokio tipo dažymo praėjus 1-2 savaitėm po dažymo. Taip pat dažyti paėjus 1-2 savaitėms po tiesinimo.

 1. Procedūros atlikimo metu rekomenduojama laikytis specialiųjų saugumo reikalavimų?

Taip, naudoti specialias priemones bei vėdinti patalpą, kurioje atliekamas keratininis tiesinimas.

 1. Kaip prižiūrėti plaukus po keratino tiesinimo procedūros?

Kokybiškai plaukų priežiūrai po ilgalaikio plaukų atstatymo/ tiesinimo bei rezultatų užtvirtinimui rinkitės tik tokias priemones, kurių sudėtyje nėra druskų (SLS), silikonų, gliuteno, parabenų.

Nuo šiol ilgalaikiam tiesinimui galite užsirašyti Tiesinimas keratinu.

Vienas komentaras apie “Keratinas: dažniausiai užduodami klausimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Labas, rašome straipsnius aktualiomis temomis, taip pat kuriame informatyvias pamokas kurios TAU gali praversti. PRENUMERUOK pasinaudok NEMOKAMU pasiūlymu dabar! Noriu sužinoti daugiau.

Jūs sėkmingai užsiprenumeravotę naujienlaiškį

Iškilo problema, prašome pabandyti dar kartą

Straipsniai.net naudos šioje formoje pateiktą elektroninį paštą, kad galėtų susisiekti ir pateikti naujienlaiškius aktualia informacija.