Microsoft Flight Simulator 2020 sugrįžta! Didysis atnaujinimas praėjus 13 metų.

Microsoft Flight Simulator 2020 sugrįžta! Didysis atnaujinimas praėjus 13 metų.

Microsoft Flight Simulator 2020 (liet. skrydžio treniruoklis) bus pirmas žaidimas kuriame bus galima skraidyti po visą žemę! Taip, jūs, išgirdote teisingai. Visas žemėlapis buvo sukurtas (Bing) naudojantis pažengusiu palydovu ir dronų sistema, kuri fotografuodavo ir skanuojant sujungdavo paveikslėlius taip, jog šie sudarytų 3D atvaizdą (panašiai kaip Google 3D žemėlapiai tik aukštesnės kokybės). Visas žaidimo žemėlapis apytiksliai sveria 2PB (petabaitus) arba 2 milijonus gigabaitų informacijos. Būtent dėl šios priežasties visa informacija bus paleidžiama iš Microsoft duomenų centro duombazių realiuoju laiku, žaidžiant.

Apie 2 milijonai miestų, 45 tūkstančiai oro uostų ir visi gamtos orientyrai iš žemės, bus prieinami aukštos kokybės iš fotografuotų ir skanuojant sujungtų nuotraukų. Likusi dalis vaizdų: augmenyja, eismas ir debesys bus atvaizduojami naudojantis Al nuolat atnaujinamais ištekliais.

Microsoft Flight Simulator

Žaidimas taip pat atskleis pačius realistiškiausius oro, gamtos stichijų bruožus.

Microsoft Flight Simulator

Pati geriausia, kada nors sukurta sistema, mimikuos tikro gyvenimo šviesos spalvas, šešėlius, saulės spindulius. Vėjas taip pat bus generuojamas dirbtinio intelekto taip paveikiant lėktuvus, debesis, lietų ir vandens bangas, kaip tikrame gyvenime. Debesys nebus tik dekoracijos kaip įprasta kituose žaidimuose, čia jūs galėsite juos perskristi kiaurai (suprogramuoti 3D modeliais).

Microsoft Flight Simulator

Naujasis skrydžio simuliatorius yra sukurtas tam, kad užkietėja žaidėjai galėtų gilintis į instrumentus ir įvairias ypatybes ar fizikos dėsnius, arba leisti tokiems naujokams kaip aš praleisti parengiamuosius dalykus ir pasinerti tiesiai į beribes aukštumas.

Aukštos kokybės garsas atkartoja garsus, susijusius su kilimu, nusileidimu, įjungimu, girdimi net oro manevrai. Valdikliai leidžia rodyti visą kabinos vaizdą, pasukti virtualią galvą, kad būtų galima žiūrėti pro langus, pereiti į išorinį vaizdą arba netgi atsikratyti plokštumos ir žiūrėti kiaurai, tiesiai žemyn.

Microsoft Flight Simulator

Microsoft prižadėjo, kad kiekvienas žmogus žemėje, kuris žais šį žaidimą, galės patikrinti ir pamatyti savo nuosavą namą ar perskristi virš kaiminystės. Ir nesvarbu kokiame mieste ar miestelyje jūs gyvenate. Beto tam tikrose lokacijose, paremtose tikrais duomenimis, net dangaus aplinka atitiks tuo metu esančią situaciją realiu metu.

„Microsoft Flight Simulator“ 2020 m. keliaus į „Windows 10“ asmeninius kompiuterius, o vėliau įvyks konsolėms pristatymas visoje „Xbox One“ šeimoje. Registracija į „Alfa“ techninius testus prasidėjo per „Flight Simulator Insider“ programą, kurią tikimasi išbandyti per ateinančius mėnesius.

2 komentarai apie “Microsoft Flight Simulator 2020 sugrįžta! Didysis atnaujinimas praėjus 13 metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Labas, rašome straipsnius aktualiomis temomis, taip pat kuriame informatyvias pamokas kurios TAU gali praversti. PRENUMERUOK pasinaudok NEMOKAMU pasiūlymu dabar! Noriu sužinoti daugiau.

Jūs sėkmingai užsiprenumeravotę naujienlaiškį

Iškilo problema, prašome pabandyti dar kartą

Straipsniai.net naudos šioje formoje pateiktą elektroninį paštą, kad galėtų susisiekti ir pateikti naujienlaiškius aktualia informacija.