Naujienlaiškis

Naujienlaiškis

Labas! Kad jau atėjai į šį puslapį susipažinkime 🙂

Mano vardas – Marius. Esu elektroninio verslo ir vadybos (taip dviejų specialybių) absolventas. Kuriu tinklapius: el. parduotuves, blogus, pristatomuosius įmonės puslapius. Dažniausiai naudojami TVS: WordPress, PrestaShop, OpenCart, programavimo kalbos: html, css. Domiuosi įvairiomis technologijomis, taip pat turiu plačią pasaulėžiūrą, mėgstu diskutuoti įvairiomis temomis.

Kodėl rašau apie save šiame puslapyje? Juk logiškiau parašyti apie savo veiklą (Apie Mus) puslapyje. Šį klausimą paliksiu spręsti jums 😉

Kadangi jau susipažinome noriu apibendrinti kas yra naujienlaiškis ir kam jis reikalingas.

Kas yra naujienlaiškis?

naujienlaiškisNaujienlaiškis – marketingo praktika, kuria naudojasi dauguma įmonių norinčių (potencialius) klientus informuoti apie savo produktus ar teikiamas paslaugas. Naujienlaiškiai gali būti įvairių formų: informacija teikiama SMS žinutėmis, el. paštu, socialiniais tinklais ir t.t.

Kodėl naujienlaiškiai yra naudingi?

Tarkim esame paprastas naudotojas, besidomintis technologijomis. Žinome mažiausiai 50 svetainių šia tematika. Kiekvieną kartą norėdami sužinoti svarbiausias technologines naujienas turime visus juos aplankyti. Tačiau iškyla problema – informacija kartojasi. Mes sueikvojame daug laiko skaitydami panašius straipsnius, o visų jų orginalus šaltinis tas pats. Randame orginalų šaltinį, užsiprenumeruojame. Taip pat padarome su likusiais puslapiais. Dabar gausime visą informaciją iš pirminio šaltinio naujienlaiškio formatu. Paprasta, greita, informatyvu.

Kaip dažnai naujienlaiškius siųstu Straipsniai.net komanda?

naujienlaiškisMes nesiruošiame užkrauti savo skaitytojo nereikalingomis naujienomis. Norime informuoti, supažindinti su naudingais straipsniais apie internetinių parduotuvių, blogų, įmonių puslapių kūrimą, optimizavimą paieškos sistemose. Maksimalus naujienlaiškių skaičius į mėnesį – 1.

Kodėl turėčiau naudotis Straipsniai.net paslauga?

Dauguma informacijos Google paieškoje yra nemokama, sutinku. Į šį klausimą atsakysiu paprastai.

Tarkim kalbame apie SEO. Visu pirma ką norėtumete padaryti, tai sužinoti kas yra SEO ir kaip jis naudojamas. Šios informacijos ieškant tikriausiai peržvelgsite 10, o gal net 100 internetinių svetainių, sueikvosite mažiausiai kelias dienas, o gal net savaites, kol visą gautą informacija apdorosite, pasižymėsite jums patogiu būdu.

Kaip ir Jūs, taip, ir aš sueikvojau kelias savaites, ir kartais mėnesius, kol galu gale visą naudingą informaciją parašiau į 1000 žodžių straipsnį. Svarbiausia – visą informaciją atiduodu Jums, nemokamai.

Labas, rašome straipsnius aktualiomis temomis, taip pat kuriame informatyvias pamokas kurios TAU gali praversti. PRENUMERUOK pasinaudok NEMOKAMU pasiūlymu dabar! Noriu sužinoti daugiau.

Jūs sėkmingai užsiprenumeravotę naujienlaiškį

Iškilo problema, prašome pabandyti dar kartą

Straipsniai.net naudos šioje formoje pateiktą elektroninį paštą, kad galėtų susisiekti ir pateikti naujienlaiškius aktualia informacija.