Nuostabi imbiero nauda plaukams

Nuostabi imbiero nauda plaukams

Ar žinote apie nuostabią imbiero naudą jūsų plaukams ir galvos odai? Jis turi puikią reputaciją dėl įvairių gydomųjų savybių ir tapo namų gydymo priemone beveik viskam, pradedant skrandžio sutrikimais ir baigiant šalčio ir gripo simptomais.

Mažai žinomas faktas yra tas, kad imbieras taip pat puikiai tinka jūsų plaukams. Jis yra su antioksidantais, taip pat gerai žinomas antiseptikas, kuris padeda išspręsti tokias problemas kaip pleiskanos, trapūs plaukai ir plaukų slinkimas. Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte pridėti imbiero į savo plaukų priežiūros procedūrą.

Skatina natūralų plaukų augimą

Imbieras padeda stimuliuoti kiekvieną plaukų folikulą, o tai savo ruožtu skatina natūralų plaukų augimą. Daugybė imbiere esančių vitaminų, mineralų ir riebalų rūgščių taip pat prisideda prie plaukų sruogų stiprinimo kovojant su plaukų slinkimu, o imbieras – atstatant drėgmės praradimą.

Kovoja su pleiskanomis

Ar kenčiate nuo sausos galvos odos ir pleiskanų? Imbieras turi antiseptinių savybių, kurios padeda sumažinti galvos odos infekcijas ir pleiskanas. Norėdami gauti geriausius rezultatus, galite pridėti šviežio imbiero prie šampūno ir įmasažuoti į galvos odą.

Imbieras suteikia natūralių kondicionavimo privalumų, kurie padės pagerinti jūsų plaukų išvaizdą. Unikalūs šviežio imbiero šaknies aliejai, esantys mūsų EDNIM stiprinamajame ir balansuojamame kietame šampūne, yra stiprūs antioksidantai. Šie antioksidantai padeda apsaugoti jūsų plaukų folikulus nuo pažeidimų ir plaukų lūžinėjimo.

Jei kamuoja skilinėjantys ar lūžinėjantys plaukai, išbandykite imbiero kietąjį šampūną! Prieš plaudami plaukus, taip pat galite naudoti šviežią maltą imbierą.

Imbieras yra antioksidantas, stabdantis plaukų skilimą

Juo galite rasti Ednim kietieji šampūnai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Labas, rašome straipsnius aktualiomis temomis, taip pat kuriame informatyvias pamokas kurios TAU gali praversti. PRENUMERUOK pasinaudok NEMOKAMU pasiūlymu dabar! Noriu sužinoti daugiau.

Jūs sėkmingai užsiprenumeravotę naujienlaiškį

Iškilo problema, prašome pabandyti dar kartą

Straipsniai.net naudos šioje formoje pateiktą elektroninį paštą, kad galėtų susisiekti ir pateikti naujienlaiškius aktualia informacija.