Įkelti straipsnį

Įkelti straipsnį

Straipsniai

* - Šiuos laukus užpildyti privaloma

Reikalavimai straipsniui:

  1. Minimalus žodžių kiekis straipsnyje – 300.
  2. Tema privalo turėti raktinį žodį-(ius).
  3. Raktinis žodis ar frazė (pavyzdys): Yoast optimizavimas pradedantiesiems. Raktinis žodis – Yoast optimizavimas.

Naudingos nuorodos:

SEO – išsamus vadovas pradedantiesiems

Yoast optimizavimas pradedantiesiems

Nemokamos SEO priemonės jūsų svetainei

Straipsniai – nauda svetainėje

Apsilankę svetainėje greičiausiai pamatysite nuorodų biblioteką, kurioje yra daug straipsnių, susijusių su konkrečia svetainės pramone ar veikla. Yra daug įvairių rūšių straipsnių, įskaitant patarimus, ekspertų informaciją, dažnai užduodamus klausimus ir panašiai. Tačiau šie straipsniai nėra pardavimo taškai, kuriais bandoma priversti jus nusipirkti tam tikrą produktą ar paslaugą. Tai informaciniai straipsniai.

Svetainės savininko nauda yra ta, kad straipsniuose padaugėja atvykstančių nuorodų į svetainę. Kadangi informacijos randa kiti žiniatinklio valdytojai, bus sukurtos nuorodos į konkretų straipsnio puslapį arba visą straipsnių duomenų bazę. Tai padeda pakelti reitingus ir srautą.

Kitas privalumas yra tai, kad straipsniai gali būti parašyti taip, kad būtų optimizuojami tam tikri raktiniai žodžiai. Optimizavus raktinius žodžius, padidės svetainės reitingas paieškos varikliuose pagal tam tikras konkurencingas raktines frazes. Srautas gali kilti iš straipsnių, daugelis lankytojų ir toliau spaus nuorodas norėdami sužinoti šiek tiek daugiau apie svetainę.

straipsniai
Raktinių žodžių analizė paieškos sistemoje “Google”.

Kaip matoma aukščiau esančiame paveikslėlyje raktažodis – kėdės (liet.) yra mažiau populiarus už raktinį žodį kedes. Vieno žodžio lietuviškas raktažodis yra beveik lygus dviejų žodžių raktažodžiams be lietuviškų raidžių.

Daugelis svetainių savininkų susipainioja, kai kalbama apie straipsnių katalogą, nes jie labiau orientuojasi į savo produkto ar paslaugos pardavimą, nes negali suprasti, kaip jiems padės investicijos į straipsnių katalogą. Esmė ta, kad straipsnių katalogas ne tik šviestų vartotojus, bet ir užmegztų su jais ryšį, kad jie grįš į jūsų svetainę, kai bus pasirengę pirkti. Jau neminint to, kad lankytojai skaitys straipsnius, mokysis ir parodys, kada yra pasirengę pirkti, tiksliai žinodami, ko jiems reikia ir ko jie nori. Tai sumažina pardavėjo darbo krūvį ir mažiau laiko sugaištama aiškinant paslaugų, prekių, užsakymo, svetainės architektūros subtilybes.

Šaltinis : https://www.visualscope.com/resource-articles.html

Labas, rašome straipsnius aktualiomis temomis, taip pat kuriame informatyvias pamokas kurios TAU gali praversti. PRENUMERUOK pasinaudok NEMOKAMU pasiūlymu dabar! Noriu sužinoti daugiau.

Jūs sėkmingai užsiprenumeravotę naujienlaiškį

Iškilo problema, prašome pabandyti dar kartą

Straipsniai.net naudos šioje formoje pateiktą elektroninį paštą, kad galėtų susisiekti ir pateikti naujienlaiškius aktualia informacija.